MP2-H030-52S1-S-LR
Hua Hua
Tau Wae: MP2-H030-52S1-S-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2-FB 30POS 5ROW SLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-H030-52S1-S-LR.pdf2.MP2-H030-52S1-S-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-H030-52S1-S-LR
Tau Wae MP2-H030-52S1-S-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 2-FB 30POS 5ROW SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31335 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-H030-52S1-S-LR.pdf2.MP2-H030-52S1-S-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119920987
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Ngā āhuatanga Board Guide, Mating Guide Whakatauranga onamata 1.5A