MP2-H024-41S1-S-LR
3M3M
MP2-H024-41S1-S-LR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-H024-41S1-S-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER VERT 4R0W 24POS SLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-H024-41S1-S-LR.pdf2.MP2-H024-41S1-S-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-H024-41S1-S-LR
Tau Wae MP2-H024-41S1-S-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER VERT 4R0W 24POS SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40050 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-H024-41S1-S-LR.pdf2.MP2-H024-41S1-S-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M5499
MP2H02441S1SLR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide, Mating Guide Whakatauranga onamata 1.5A