MNG18-156DMK-A
Hua Hua
Tau Wae: MNG18-156DMK-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNG18-156DMK-A
Tau Wae MNG18-156DMK-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 177582 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Male, Pin (Plug) Raupapa Scotchlok™
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051138980887
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 0.870" (22.10mm)
Length - Kare - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.150" (3.81mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ngā āhuatanga - Taitapa - Paera 0.156" (3.96mm)