MNG14-156DMK-A
3M3M
MNG14-156DMK-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNG14-156DMK-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP
Ngā Rauemi: MNG14-156DMK-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNG14-156DMK-A
Tau Wae MNG14-156DMK-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 198879 pcs Pepa Raraunga MNG14-156DMK-A.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Male, Pin (Plug) Raupapa Scotchlok™
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051138981372
3M156140
MNG14-156DMK-A-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 0.870" (22.10mm)
Length - Kare 0.190" (4.83mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.190" (4.83mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ngā āhuatanga - Taitapa - Paera 0.156" (3.96mm)