MFP-1/16-CLEAR
3M3M
MFP-1/16-CLEAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFP-1/16-CLEAR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK 1/16-48" CLEAR
Ngā Rauemi: 1.MFP-1/16-CLEAR.pdf2.MFP-1/16-CLEAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP-1/16-CLEAR
Tau Wae MFP-1/16-CLEAR Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5840 pcs Pepa Raraunga 1.MFP-1/16-CLEAR.pdf2.MFP-1/16-CLEAR.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae - Raupapa MFP
Te Maama o te Wall Wall 0.010" (0.25mm) Ētahi Ingoa 00051135366042
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.063" (1.60mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.031" (0.79mm) Ngā āhuatanga Abrasion and Cut Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fuel Resistant, Solvent Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Clear 4.00' (1.22m) Tae Clear