M3TEK-1006J
3M3M
M3TEK-1006J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M3TEK-1006J
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua IDC CABLE - MSD10K/MC10G/MCE10K
Ngā Rauemi: 1.M3TEK-1006J.pdf2.M3TEK-1006J.pdf3.M3TEK-1006J.pdf4.M3TEK-1006J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M3TEK-1006J
Tau Wae M3TEK-1006J Kaihanga 3M
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Polarizing Key
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)