M3BGK-6006R
3M3M
M3BGK-6006R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M3BGK-6006R
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua IDC CABLE - MSR60K/MC60M/MCS60K
Ngā Rauemi: 1.M3BGK-6006R.pdf2.M3BGK-6006R.pdf3.M3BGK-6006R.pdf4.M3BGK-6006R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M3BGK-6006R
Tau Wae M3BGK-6006R Kaihanga 3M
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 60 Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)