HF625/40-30M
3M3M
HF625/40-30M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HF625/40-30M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 40COND 0.039 GRAY 30M
Ngā Rauemi: 1.HF625/40-30M.pdf2.HF625/40-30M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 691 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HF625/40-30M
Tau Wae HF625/40-30M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 691 pcs Pepa Raraunga 1.HF625/40-30M.pdf2.HF625/40-30M.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa HF625
Ripa Ripa 1.575" (40.00mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 21682 Pana 0.039" (1.00mm)
Ētahi Ingoa 05111196428
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 40 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 98.4' (30.00m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Gray Tae (Whakanui) Nga mea Polyolefin (PO)
Te Whakanoho Whakanoho - Taitohu Whakahaere Tuatahi Red
Ngā āhuatanga Zippable Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Gray 40 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG Rauemi Whakahaere Copper, Tinned