HF625/08-100M
3M3M
HF625/08-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HF625/08-100M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 8COND 0.039 GRAY 98.4'
Ngā Rauemi: HF625/08-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HF625/08-100M
Tau Wae HF625/08-100M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3623 pcs Pepa Raraunga HF625/08-100M.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa HF625
Ripa Ripa 0.315" (8.00mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 21682 Pana 0.039" (1.00mm)
Ētahi Ingoa HF08S-30 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 8 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 98.4' (30.00m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Gray Tae (Whakanui) Nga mea Polyolefin (PO)
Te Whakanoho Whakanoho - Taitohu Whakahaere Tuatahi Red
Ngā āhuatanga Zippable Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Gray 8 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG Rauemi Whakahaere Copper, Tinned