HF100/24TP 100
3M3M
HF100/24TP 100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HF100/24TP 100
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CABLE 24POS 100'
Ngā Rauemi: HF100/24TP 100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 503 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HF100/24TP 100
Tau Wae HF100/24TP 100 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CABLE 24POS 100' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 503 pcs Pepa Raraunga HF100/24TP 100.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 150V
Te whakangungu Unshielded Raupapa HF100
Ripa Ripa 1.200" (30.48mm) Ripa Ripa 0.070" (1.78mm)
Ratonga UL Style 21008 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051115592874
3M157778-100
HF100/24TP
HF100/24TP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 24 (12 Pair Twisted) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa 100.0' (30.48m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Blue, White
Tae (Whakanui) Nga mea Polyolefin (PO) Te Whakanoho Whakanoho 10 GOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Blue, White 24 (12 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 100.0' (30.48m) Whakatauranga onamata 1A
Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG Rauemi Whakahaere Copper, Tinned