HDT-1500-48A
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDT-1500-48A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua FLAME RETARD CABLE SLEEVE BLK HE
Ngā Rauemi: 1.HDT-1500-48A.pdf2.HDT-1500-48A.pdf3.HDT-1500-48A.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDT-1500-48A
Tau Wae HDT-1500-48A Kaihanga 3M
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa HDT
Te Maama o te Wall Wall 0.170" (4.32mm) Ētahi Ingoa 3M161619
HDT-1500-48A-ND
Q1596162A
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 4.00' (1.22m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Whakauru - I whakaratohia 1.500" (38.10mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)