HD2380-9.500"-100
Hua Hua
Tau Wae: HD2380-9.500"-100
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASK TAN 9 1/2" DIA 100/RL
Ngā Rauemi: HD2380-9.500"-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD2380-9.500"-100
Tau Wae HD2380-9.500"-100 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1122 pcs Pepa Raraunga HD2380-9.500"-100.pdf
Whānui 9.50" (241.30mm) 9 1/2" dia Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Taerangi Tea 325°F (163°C) Max
Tape Tape Masking Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 12 Months Raupapa Scotch® 2380
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tan
Te peke, Te kawe Crepe Paper Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HD28-4-A+
HD28-4-A+
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 112W