HD2380-2.375"-250
Hua Hua
Tau Wae: HD2380-2.375"-250
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASK TAN 2 3/8" DIA 250/RL
Ngā Rauemi: HD2380-2.375"-250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD2380-2.375"-250
Tau Wae HD2380-2.375"-250 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3510 pcs Pepa Raraunga HD2380-2.375"-250.pdf
Whānui 2.38" (60.33mm) 2 3/8" dia Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Taerangi Tea 325°F (163°C) Max