HD2380-1.500"-2000
Hua Hua
Tau Wae: HD2380-1.500"-2000
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASK TAN 1 1/2" DIA 2000/RL
Ngā Rauemi: HD2380-1.500"-2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD2380-1.500"-2000
Tau Wae HD2380-1.500"-2000 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1977 pcs Pepa Raraunga HD2380-1.500"-2000.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Taerangi Tea 325°F (163°C) Max