F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT
3M3M
F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 0.18"X 1/4"
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT
Tau Wae F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT Kaihanga 3M
Whānui 0.18" (4.50mm) Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa VHB™ F9460PC
Packaging Box Ētahi Ingoa 3M F9460PC; 4.6MM X 6.4MM-2500
Q7644823
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.25" (6.40mm) 1/4" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Clear Te peke, Te kawe Polycoated Kraft Liner
Tuhinga Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F9465PC-1/2
F9465PC-1/2"X60YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 60YD
I roto i te taonga: 3416 pcs
Tikiake: F9465PC-1/2"X60YD.pdf
RFQ
F9460PC 6
F9460PC 6"X60YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 6"X 60YDS
I roto i te taonga: 439 pcs
Tikiake:
RFQ
F9460PC
F9460PC
I roto i te taonga: 3979 pcs
Tikiake: F9460PC.pdf
F9469PC 1.5
F9469PC 1.5"X60YD
Whakaahuatanga: ADHESIVE TRANSFER TAPE
Tikiake:
F9460PC 1''X1
F9460PC 1''X1"-1000/PK
Whakaahuatanga: 3M F9460PC VHB 1" SQ - 1K/PACK
Tikiake: F9460PC 1''X1"-1000/PK.pdf
F9401A
F9401A
Kaihanga: Pontiac Coil, Inc.
Whakaahuatanga: SOLENOID L-90 20.7 OHM