EPS-400-.450-BLACK
3M3M
EPS-400-.450-BLACK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EPS-400-.450-BLACK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK EPS400 BK 1=10/BAG
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EPS-400-.450-BLACK
Tau Wae EPS-400-.450-BLACK Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 4 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa EPS-400
Te Maama o te Wall Wall 0.043" (1.09mm) Ētahi Ingoa 00051128600733
3M15355
EPS-400-.450-BLACK-ND
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.450" (11.43mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.105" (2.67mm)
Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.450" (11.43mm) 4 to 1 Black 0.500' (152.40mm, 6.00")