CT24NT175-L
3M3M
CT24NT175-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT24NT175-L
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 24" NATURAL 175LB CABLE TIE
Ngā Rauemi: CT24NT175-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT24NT175-L
Tau Wae CT24NT175-L Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 24" NATURAL 175LB CABLE TIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69604 pcs Pepa Raraunga CT24NT175-L.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.340" (8.64mm)
Te kaha o te wera 175 lbs (79.40 kg) Raupapa -
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 000-51128-59319-6
3M125L
CT24NT175L
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Length - Tata 24.00" Length - Pono 2.000' (609.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Natural 7.20" (182.88mm) 0.340" (8.64mm) 175 lbs (79.40 kg) 2.000' (609.60mm) Tae Natural
Taimana Tae 7.20" (182.88mm)