CT15NT120S-D
3M3M
CT15NT120S-D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT15NT120S-D
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 15" NATURAL 120LB MT CBL TIE
Ngā Rauemi: CT15NT120S-D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT15NT120S-D
Tau Wae CT15NT120S-D Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 15" NATURAL 120LB MT CBL TIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86539 pcs Pepa Raraunga CT15NT120S-D.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.300" (7.62mm)
Te kaha o te wera 120 lbs (54.43 kg) Raupapa -
Packaging 500 per Pkg Ētahi Ingoa 000-51128-59316-5
3M124MTD
CT15NT120SD
Momo Tae Screw Mount, Mounting Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Length - Tata 15.75" Length - Pono 1.308' (398.78mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.300" (7.62mm) 120 lbs (54.43 kg) 1.308' (398.78mm) Tae Natural
Taimana Tae 4.00" (101.60mm)