CP2-SC055-1-TG30
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-SC055-1-TG30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN RCPT TYPE-C 55POS R/A
Ngā Rauemi: CP2-SC055-1-TG30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-SC055-1-TG30
Tau Wae CP2-SC055-1-TG30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN RCPT TYPE-C 55POS R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5476 pcs Pepa Raraunga CP2-SC055-1-TG30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 04801146436
CP2SC0551TG30
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 55
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle