CP2-SAB095-G1-FJ
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-SAB095-G1-FJ
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS
Ngā Rauemi: CP2-SAB095-G1-FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-SAB095-G1-FJ
Tau Wae CP2-SAB095-G1-FJ Kaihanga 3M
Whakaahuatanga HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23955 pcs Pepa Raraunga CP2-SAB095-G1-FJ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119933833
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 95
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Upper Shield Whakaahuatanga Taipitopito 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle