CP2-HB095-GA4-KV
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-HB095-GA4-KV
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS
Ngā Rauemi: CP2-HB095-GA4-KV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1248 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-HB095-GA4-KV
Tau Wae CP2-HB095-GA4-KV Kaihanga 3M
Whakaahuatanga HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10205 pcs Pepa Raraunga CP2-HB095-GA4-KV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111946138
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 5 + 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 133 (95 + 38 Ground)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 133 (95 + 38 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole