CP2-HB095-A2-FJ
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-HB095-A2-FJ
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua COMPAK PCI STD SIGNAL ROHS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1620 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-HB095-A2-FJ
Tau Wae CP2-HB095-A2-FJ Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 34778 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00076308601140
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 95
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole