CP2-HA110-GC1-TG30
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-HA110-GC1-TG30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD
Ngā Rauemi: CP2-HA110-GC1-TG30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-HA110-GC1-TG30
Tau Wae CP2-HA110-GC1-TG30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4054 pcs Pepa Raraunga CP2-HA110-GC1-TG30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 04801146418
CP2HA110GC1TG30
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 5 + 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 154 (110 + 44 Ground)
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole