CP2-HA110-F2-G30
3M3M
CP2-HA110-F2-G30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP2-HA110-F2-G30
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD
Ngā Rauemi: CP2-HA110-F2-G30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP2-HA110-F2-G30
Tau Wae CP2-HA110-F2-G30 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4533 pcs Pepa Raraunga CP2-HA110-F2-G30.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ CP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 04801146440
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 110
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole