C3365/06SF-0.050"
3M3M
C3365/06SF-0.050
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C3365/06SF-0.050"
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CABLE 6 COND .050" FLAT GRY 100'
Ngā Rauemi: C3365/06SF-0.050".pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C3365/06SF-0.050"
Tau Wae C3365/06SF-0.050" Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4607 pcs Pepa Raraunga C3365/06SF-0.050".pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3365
Ripa Ripa 0.300" (7.62mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051138619572
C3365/06SF-0.050
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 6 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 100.0' (30.48m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Gray Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Whakanoho Whakanoho 10 GOhm Taitohu Whakahaere Tuatahi Red
Ngā āhuatanga Zippable Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Gray 6 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 100.0' (30.48m)
Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG Rauemi Whakahaere Copper, Tinned
Momo Tae Flat Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C3365/08 500
C3365/08 500
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CBL RIBN 8COND 0.050 GRAY 500'
I roto i te taonga: 920 pcs
Tikiake: C3365/08 500.pdf
RFQ
C335S
C335S
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-80V