BB4X24-SB/2SC-LHS
3M3M
BB4X24-SB/2SC-LHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BB4X24-SB/2SC-LHS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua BETTER BURIED CLOSURE KIT 4X24
Ngā Rauemi: BB4X24-SB/2SC-LHS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 957 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BB4X24-SB/2SC-LHS
Tau Wae BB4X24-SB/2SC-LHS Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 957 pcs Pepa Raraunga BB4X24-SB/2SC-LHS.pdf
Momo Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Te whakatuwheratanga o te pouaka 17.00" (431.8mm)
Raupapa - Ētahi Ingoa 00054007682417
3M161037
BB4X24-SB/2SC-LHS-ND
Te maha o nga Pane Waea 200 Pairs @ 22 AWG, 400 Pairs @ 24 AWG Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 30.00" (762.0mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Taitapa - I roto 4.000" (101.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 30.00" (762.0mm) 200 Pairs @ 22 AWG, 400 Pairs @ 24 AWG