BB3X24CC-SB/2SC-LHS
3M3M
BB3X24CC-SB/2SC-LHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BB3X24CC-SB/2SC-LHS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X24
Ngā Rauemi: BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 893 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BB3X24CC-SB/2SC-LHS
Tau Wae BB3X24CC-SB/2SC-LHS Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 893 pcs Pepa Raraunga BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
Momo Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Te whakatuwheratanga o te pouaka 17.00" (431.8mm)
Raupapa Better Buried Ētahi Ingoa 00054007928362
Te maha o nga Pane Waea 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 28.00" (711.2mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Taitapa - I roto 3.000" (76.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 28.00" (711.2mm) 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BB3X12-SB/2DC-LHS
BB3X12-SB/2DC-LHS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X12
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake:
RFQ
BB3PHCT
BB3PHCT
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CRIMP TOOL, 3PC BB CONNECTOR
I roto i te taonga: 460 pcs
Tikiake:
RFQ
BB3805CS
BB3805CS
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 1855 pcs
BB3803WS
BB3803WS
Whakaahuatanga: RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE