AB6005HF-25MMX10MM
3M3M
AB6005HF-25MMX10MM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB6005HF-25MMX10MM
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 3M EMI ABSORBER AB6005HF IS
Ngā Rauemi: 1.AB6005HF-25MMX10MM.pdf2.AB6005HF-25MMX10MM.pdf3.AB6005HF-25MMX10MM.pdf
Waehere Stock 977 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB6005HF-25MMX10MM
Tau Wae AB6005HF-25MMX10MM Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 3M EMI ABSORBER AB6005HF IS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Absorbing/Shielding Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.004" (0.11mm) Hanga Rectangular
Raupapa AB6005HF Ētahi Ingoa 3M156495
WX300926986
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.787" (20.00mm) Tuhinga Non-Conductive, Single Sided