9R9974-01-12
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9R9974-01-12
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 12POS .100 STR TIN
Ngā Rauemi: 9R9974-01-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9R9974-01-12
Tau Wae 9R9974-01-12 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS .100 STR TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5550 pcs Pepa Raraunga 9R9974-01-12.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 929
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 05113827978
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm)