99410-0016T
3M3M
99410-0016T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 99410-0016T
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 10POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
Ngā Rauemi: 99410-0016T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 99410-0016T
Tau Wae 99410-0016T Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 10POS .1X.1 IDC RIBBON PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4851 pcs Pepa Raraunga 99410-0016T.pdf
Waea Wire 28 AWG, Stranded Raupapa 994
Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 80-6201-4888-4
MDM10T
Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole Whakaaetia te Poaka Whakaoti 100.0µin (2.54µm)
Whakautu Whakamutunga Tin-Lead Momo Hononga Ribbon Cable, DIP Header
Tae Black Taea Whakamutunga IDC
Mahanga Karere 0.050" (1.27mm) Poari Poari-Poari 0.100" (2.54mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 6COND 22AWG SHLD
I roto i te taonga: 72 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 5COND 22AWG SHLD
I roto i te taonga: 74 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CBL 4COND 22AWG SHLD
I roto i te taonga: 20 pcs
Whakaahuatanga: CABLE 6COND 22AWG CHROME 100'
I roto i te taonga: 629 pcs
Tikiake: 9942 060100.pdf
9942
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: 0985 508 120/20 M
I roto i te taonga: 653 pcs
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: AD-1480
I roto i te taonga: 251 pcs
Tikiake: 994040-000.pdf
I roto i te taonga: 148 pcs
99416-0016T
99416-0016T
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 16POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
I roto i te taonga: 4983 pcs
Tikiake: 99416-0016T.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 14POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
I roto i te taonga: 5194 pcs
Tikiake: 99414-0016T.pdf
I roto i te taonga: 16 pcs
Whakaahuatanga: CABLE 5COND 22AWG CHROME 100'
I roto i te taonga: 759 pcs
Whakaahuatanga: CABLE 6COND 22AWG CHROME 500'
I roto i te taonga: 132 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel