9750-12INX25M
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9750-12INX25M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 27YDS
Ngā Rauemi: 1.9750-12INX25M.pdf2.9750-12INX25M.pdf3.9750-12INX25M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 138 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9750-12INX25M
Tau Wae 9750-12INX25M Kaihanga 3M
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Taerangi Tea -