9709SL-8.5X11
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9709SL-8.5X11
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR TAN 8 1/2"X11"
Ngā Rauemi: 9709SL-8.5X11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9709SL-8.5X11
Tau Wae 9709SL-8.5X11 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR TAN 8 1/2"X11" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5284 pcs Pepa Raraunga 9709SL-8.5X11.pdf
Whānui 8.50" (215.90mm) 8 1/2" Whakamahi Electrically Conductive
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) Te matotoru - te awhi 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Te matotoru 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 12 Months Raupapa 9709SL
Packaging - Ētahi Ingoa 00051141413754
3M156481
9709SL-8.5X11-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 11.00" (279.40mm) Tae Tan
Te peke, Te kawe Polyethylene-Terephthalate (PET) Tuhinga Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: HEX SPACER M4 STEEL 80MM
I roto i te taonga: 80824 pcs
Tikiake:
RFQ
970922A070
970922A070
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: PANEL IND RND .315" TAB HOLDER
I roto i te taonga: 16952 pcs
Tikiake:
RFQ
970956E92WGN
970956E92WGN
Whakaahuatanga: NEON PANEL INDICATOR 250V
Tikiake: 970956E92WGN.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: HEX SPACER M4 STEEL 95MM
9709S
9709S
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: COND ADH TRAN TAPE 12" X 108YD
I roto i te taonga: 19 pcs
Whakaahuatanga: BRASS SPACER STUD METRIC THREAD
970XL
970XL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 36YD
Tikiake: 970XL.pdf
9709SL
9709SL
Whakaahuatanga: COND ADH TRAN TAPE 14" X 108YD
I roto i te taonga: 14 pcs
Tikiake: 9709SL.pdf
Whakaahuatanga: HEX SPACER STEEL 90.00MM
Whakaahuatanga: HEX SPACER STEEL 80MM
9709
I roto i te taonga: 15 pcs
970950L060
970950L060
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel