963254-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 963254-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET DUAL 54POS GOLD SMD
Ngā Rauemi: 963254-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 963254-2000-AR-TP
Tau Wae 963254-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET DUAL 54POS GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5243 pcs Pepa Raraunga 963254-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 963
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500058750
ZZ150355058
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 54
Teitei Whakanoho 0.292" (7.41mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 54 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket