963130-2000-AR-TP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 963130-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL 30POS GOLD SMD
Ngā Rauemi: 963130-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 963130-2000-AR-TP
Tau Wae 963130-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL 30POS GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4020 pcs Pepa Raraunga 963130-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 963
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500057935
ZZ150354987
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.295" (7.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
963129-2000-AR-PT
963129-2000-AR-PT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL 29POS GOLD SMD
I roto i te taonga: 5208 pcs
Tikiake: 963129-2000-AR-PT.pdf
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND BRASS SPACER L:14,0 MM;ID:
I roto i te taonga: 122223 pcs
Tikiake:
RFQ
96315
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 1.5MM
Tikiake: 96315.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND BRASS SPACER L:13,0 MM;ID:
Tikiake:
963130-2000-AR-PR
963130-2000-AR-PR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL 30POS GOLD SMD
Tikiake: 963130-2000-AR-PR.pdf
Whakaahuatanga: ROUND BRASS SPACER L:15,0 MM;ID:
Tikiake: 963129-2000-AR-PR.pdf
963129-2000-AR-TP
963129-2000-AR-TP
Tikiake: 963129-2000-AR-TP.pdf
96313
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 1.3MM
Tikiake: 96313.pdf
Tikiake: 963130-2000-AR-PT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel