9628B-54-60
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9628B-54-60
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 54 IN X 60 YD 2 MIL, 1 ROLL PER
Ngā Rauemi: 9628B-54-60.pdf
Waehere Stock 116 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9628B-54-60
Tau Wae 9628B-54-60 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 54 IN X 60 YD 2 MIL, 1 ROLL PER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 116 pcs Pepa Raraunga 9628B-54-60.pdf
Whānui 54.00" (1.37m) Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm) Te matotoru - te awhi 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Te matotoru 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)