961272-5804-AR
3M3M
961272-5804-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 961272-5804-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER R/A DUAL 72POS GOLD
Ngā Rauemi: 961272-5804-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 961272-5804-AR
Tau Wae 961272-5804-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER R/A DUAL 72POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28511 pcs Pepa Raraunga 961272-5804-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 961 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 5111105173
9612725804AR
DE500044545
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 72
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 72 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.272" (6.90mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
961268-6804-AR
961268-6804-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER VERT DUAL 68POS GOLD
I roto i te taonga: 5810 pcs
Tikiake: 961268-6804-AR.pdf
RFQ
9612N
9612N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR RAT COMB REV 12MM