961256-5500-AR-PR
3M3M
961256-5500-AR-PR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 961256-5500-AR-PR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER R/A 56POS GOLD SMD
Ngā Rauemi: 961256-5500-AR-PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 961256-5500-AR-PR
Tau Wae 961256-5500-AR-PR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER R/A 56POS GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4504 pcs Pepa Raraunga 961256-5500-AR-PR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 961 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa DE500049650
ZZ150354066
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 56
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 56 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm)