961202-6404-AR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 961202-6404-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER VERT DUAL 2POS GOLD
Ngā Rauemi: 961202-6404-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 961202-6404-AR
Tau Wae 961202-6404-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER VERT DUAL 2POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147035 pcs Pepa Raraunga 961202-6404-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 961 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.445" (11.30mm) Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.217" (5.50mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 7COND 24AWG SHLD
I roto i te taonga: 48 pcs
Tikiake:
RFQ
961204-6300-AR-TP
961204-6300-AR-TP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER STR DL 4POS GOLD SMD
I roto i te taonga: 5729 pcs
Tikiake: 961204-6300-AR-TP.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER R/A 4POS GOLD SMD
I roto i te taonga: 5423 pcs
Tikiake: 961204-5500-AR-TP.pdf
9611N
9611N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR RAT COMB REV 11MM
Tikiake:
9611SL
9611SL
Kaihanga: Johanson Manufacturing
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 2.5-10PF 250V TH
Tikiake: 9611SL.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CABLE 7 COND 24AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 395 pcs
Tikiake: 9612 060100.pdf
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: INLET RING 120MM (LONG)
Tikiake: 96120-2-4013.pdf
961204-6404-AR
961204-6404-AR
Whakaahuatanga: CONN HEADER VERT DUAL 4POS GOLD
Tikiake: 961204-6404-AR.pdf
I roto i te taonga: 99 pcs
Whakaahuatanga: CONN HEADER R/A DUAL 4POS GOLD