| Tau Wae | 961114-6804-AR | Kaihanga | 3M |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT SGL 14POS GOLD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 108777 pcs | Pepa Raraunga | 961114-6804-AR.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board | Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | 961 | Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | Packaging | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.496" (12.60mm) | Ētahi Ingoa | 3M155862-14 961114-6804-AR-ND DE500042572 ZZ150353410 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 105°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All | Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Nga Tae Whakamuri | - |
| Teitei Whakanoho | 0.098" (2.50mm) | Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull | Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) |
| Whakatauranga onamata | 2A | Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.130" (3.30mm) | Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.268" (6.80mm) |