| Tau Wae | 961102-6804-AR | Kaihanga | 3M |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT SGL 2POS GOLD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 973440 pcs | Pepa Raraunga | 961102-6804-AR.pdf |
| Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) | Copper Alloy | Patohia nga huanga | - |
| Whakamutunga | Solder | Kāhua | Board to Board |
| Aronga Whakatika | Male Pin | Te whakaheke | 0.100" (2.54mm) |
| Whakamutunga Whakamutunga | Square | Raupapa | 961 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | Unshrouded | RoHS Tūnga | Bulk |
| Ripa Tae - Raatau Rawa | - | Pitch - Hononga | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.130" (3.30mm) | Ētahi Ingoa | 3M155862 961102-6804-AR-ND DE500042457 ZZ150353244 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 105°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Tau o nga Tauranga | 2 | Tau o Hoapā | 39µin (1.00µm) |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Rauemi - Whakangungu | All |
| Te Tae Kaituku Taeke | 9 Weeks | Waehanga Kaihanga | 961102-6804-AR |
| Length - Pouaka (Tae) | - | Rauemi Whakanoho | Tin |
| Teitei Whakanoho | 0.496" (12.60mm) | Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahua nui | 2 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold | Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT SGL 2POS GOLD |
| Whakatauranga onamata | 2A | I teie nei - Max / Whakapā | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.268" (6.80mm) | Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | Thermoplastic | Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | Gold |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Flash | Whakaoti Whakamutunga - Tae | 0.098" (2.50mm) |