960256-8100-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 960256-8100-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 56POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960256-8100-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960256-8100-AR-TP
Tau Wae 960256-8100-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 56POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4517 pcs Pepa Raraunga 960256-8100-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500060145
ZZ150353213
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 56
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket