960254-6202-AR
Hua Hua
Tau Wae: 960254-6202-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET DUAL VERT 54POS GOLD
Ngā Rauemi: 960254-6202-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960254-6202-AR
Tau Wae 960254-6202-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET DUAL VERT 54POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4592 pcs Pepa Raraunga 960254-6202-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa DE500056531
ZZ150353205
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 54
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.280" (7.10mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
960254-7102-AR
960254-7102-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL R/A 54POS GOLD
I roto i te taonga: 5195 pcs
Tikiake: 960254-7102-AR.pdf
RFQ
960254-8100-AR-TP
960254-8100-AR-TP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 54POS 2ROW BRDMT SMD
I roto i te taonga: 5044 pcs
Tikiake: 960254-8100-AR-TP.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 9.09"LX4.92"W