960232-8100-AR-TR
Hua Hua
Tau Wae: 960232-8100-AR-TR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 32POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960232-8100-AR-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960232-8100-AR-TR
Tau Wae 960232-8100-AR-TR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 32POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5985 pcs Pepa Raraunga 960232-8100-AR-TR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa DE500060293
ZZ150353154
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 32
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX3.15"W
I roto i te taonga: 3486 pcs
Tikiake: 96023134.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX4.92"W
I roto i te taonga: 2878 pcs
Tikiake: 96023224.pdf
RFQ
960232-7102-AR
960232-7102-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL R/A 32POS GOLD
Tikiake: 960232-7102-AR.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL VERT 32POS GOLD
Tikiake: 960232-6202-AR.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL VERT 34POS GOLD