960230-8100-AR-TP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960230-8100-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960230-8100-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960230-8100-AR-TP
Tau Wae 960230-8100-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga 960230-8100-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500060012
ZZ150353148
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX3.15"W
I roto i te taonga: 3776 pcs
Tikiake: 96023135.pdf
RFQ
960230-7102-AR
960230-7102-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL R/A 30POS GOLD
I roto i te taonga: 5802 pcs
Tikiake: 960230-7102-AR.pdf
RFQ
960230-8100-AR-TR
960230-8100-AR-TR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD
Tikiake: 960230-8100-AR-TR.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures