960220-8100-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 960220-8100-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 20POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960220-8100-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960220-8100-AR-TP
Tau Wae 960220-8100-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 20POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5294 pcs Pepa Raraunga 960220-8100-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 4046719183142
DE500059964
ZZ150353124
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
96022 NC002
96022 NC002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: BRAID AG-PLATE COPPER TUBE 500'
I roto i te taonga: 20 pcs
Tikiake: 96022 NC002.pdf
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND PLASTIC SPACER L:22,0 MM
I roto i te taonga: 355492 pcs
Tikiake:
RFQ
960220-6202-AR
960220-6202-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL VERT 20POS GOLD
I roto i te taonga: 4210 pcs
Tikiake: 960220-6202-AR.pdf
960220-8100-AR-TR
960220-8100-AR-TR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 20POS 2ROW BRDMT SMD
Tikiake: 960220-8100-AR-TR.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 4.45"LX3.15"W
Tikiake: 96022135.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures
Tikiake: 96022134.pdf
96022 NC005
96022 NC005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: BRAID AG-PLATE COPPER TUBE 100'
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: 96022 NC005.pdf
96022 NC001
96022 NC001
Whakaahuatanga: BRAID AG-PLATE COPPER TUBE 1K'
I roto i te taonga: 15 pcs
Tikiake: 96022 NC001.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL R/A 20POS GOLD