960218-8100-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 960218-8100-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 18POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960218-8100-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960218-8100-AR-TP
Tau Wae 960218-8100-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 18POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5287 pcs Pepa Raraunga 960218-8100-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500059956
ZZ150353121
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
960218-8100-AR-TR
960218-8100-AR-TR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 18POS 2ROW BRDMT SMD