960136-7102-AR
3M3M
960136-7102-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960136-7102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL R/A 36POS GOLD
Ngā Rauemi: 960136-7102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960136-7102-AR
Tau Wae 960136-7102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL R/A 36POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4921 pcs Pepa Raraunga 960136-7102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M9541
9601367102AR
DE500056952
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 36
Teitei Whakanoho 0.126" (3.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Ngā Hua e hāngai ana
960135-6303-AR
960135-6303-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL VERT 35POS GOLD
I roto i te taonga: 5556 pcs
Tikiake: 960135-6303-AR.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL VERT 36POS GOLD
I roto i te taonga: 4262 pcs
Tikiake: 960136-6303-AR.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLASTIC GRAY 7.52"L X 4.92"W
Tikiake:
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND PLASTIC SPACER L:14,0 MM
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL R/A 35POS GOLD
Kaihanga: Bopla Enclosures
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL R/A 34POS GOLD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel