960133-7102-AR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960133-7102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL R/A 33POS GOLD
Ngā Rauemi: 960133-7102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960133-7102-AR
Tau Wae 960133-7102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL R/A 33POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5152 pcs Pepa Raraunga 960133-7102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500056929
ZZ150353080
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 33
Teitei Whakanoho 0.126" (3.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Ngā Hua e hāngai ana
960135-6303-AR
960135-6303-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SGL VERT 35POS GOLD