960124-7102-AR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960124-7102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL R/A 24POS GOLD
Ngā Rauemi: 960124-7102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960124-7102-AR
Tau Wae 960124-7102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL R/A 24POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga 960124-7102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500056838
ZZ150353039
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.126" (3.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)