960116-7102-AR
3M3M
960116-7102-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960116-7102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL R/A 16POS GOLD
Ngā Rauemi: 960116-7102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960116-7102-AR
Tau Wae 960116-7102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL R/A 16POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4274 pcs Pepa Raraunga 960116-7102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M9538
9601167102AR
DE500056754
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.126" (3.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)